carat_ret4382000
CARAT RET4382000 flexibele slang tbv naald 40-58mm lengte 2m
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • De trilflessen en slangen zijn onderling uitwisselbaar met uitzondering van de trilfles Ø 25 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type toebehoren/onderdeel: Slang
  • Voor model: RET2000000
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8435294306590
  • Artikelnummer leverancier: CARAT RET4382000
Type toebehoren/onderdeel
Slang
Voor model
RET2000000
Diameter
40 - 58 mm
Lengte
2000 mm